Par oficiālajām, pārceltajām darba dienām …

Man ir skumji ...

Man ir skumji ...


     Izrādās šogad darba dienas tiek pārceltas tā, ka tas mani nemaz nepriecē. Manā dzimšanas dienā 19. jūnijā, kas ir sesdiena nu ir darba diena … jo izrādās, ka

     iz LTV ziņām
     … Saskaņā ar valdības pagājušajā gadā pieņemto lēmumu, šogad pārcels trīs darba dienas, tai skaitā valsts svētkos un Jāņos, atgādina Labklājības ministrija (LM).
     To paredz pērn, 28.decembrī valdībā apstiprinātais Ministru kabineta rīkojums Nr. 924 „Par darbdienu pārcelšanu 2010.gadā”.
     Tas nozīmē, ka darbadienu pirmdien, 3.maijā, pārcels uz sestdienu, 29.maiju. Līdz ar to šogad maijā būs brīvs 1., 2., 3. un 4.maijs.
     Savukārt piektdiena, 25.jūnijs, būs brīvdiena un šo dienu būs jāatstrādā sestdienā, 19.jūnijā. Tādējādi Jāņos paredzētas piecas brīvdienas pēc kārtas.
     Valsts svētkos brīvs būs arī 19.novembris, kas būs jāatstrādā sestdienā, 13.novembrī.

     Tas saucās, sapriecājies – naivais. Cerēju vienreiz par ilgiem laikiem dzimene iekrītīs brīvdienā – figuški.

     I am sad :(.

2 comments to Par oficiālajām, pārceltajām darba dienām …

  • Ligita

    O,sveiks, Murmuli!Mana dzimenīte arī ir 19.jūnijā! Nemaz nezināju,ka tā būs darba diena:( Gribēju saaicināt viesus un nosvinēt! Ko nu?

  • Bija jau man tāda doma rakstīt sūdzību LM, bet domu biedru trūka .. nu jau paliek cerīgāk .. šodien pat vēl par to pukojos .. riebeklīši .. man vienalga ir plāns visiem paziņām piekodināt taisīt īso dienu .. attiecīgi tad tik atliek aktivitātes piedomāt .. visbeidzot paliek iespēja savākt domubiedru grupiņu un paprotestēt pie saimas ēkas – labuma nekāda, bet būs ilgi ko atcerēties :)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>